KIM JESTEŚMY - Biznes Jest Kobietą
15284
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15284,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY

Paulina Rzeszutek – Wąsowicz

Od lat jestem związana ze sprzedażą i zarządzaniem ludźmi. Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkoły Trenerów Sprzedaży oraz licznych kursów z zakresu rozwoju osobistego, uważności i umiejętności miękkich. Przez ostatnie 10 lat pracowałam w korporacjach zdobywając doświadczenie z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz zdolności menedżerskich. Z powodzeniem buduję i zarządzam zespołami sprzedażowymi.

Obecnie jestem znana jako Wenus z Marsa. Nie jestem perfekcyjną panią domu. Ale kocham ludzi i perfekcyjnie nawiązuję relacje. 🙂 Drugi człowiek to dla mnie największa motywacja i inspiracja.

Wenus z Marsa. To nie moje alter ego, to ja po prostu. To mój obszar rozwoju. I mam nadzieję sposób na życie.

Wenus z Marsa to „brokerka” pozytywnych emocji i silnych kobiecych osobliwości.

Mama Antosi i Marysi. Wychodzę z założenia, że spełniona mama to szczęśliwe dzieci 🙂

Jestem z Marsa, bo kobiety są skąd chcą !

Joanna Gawinek

Z wykształcenia jestem magistrem prawa i administracji. Na co dzień pracuję jako coach ICF i trener FRIS® w swojej firmie coachingowo-szkoleniowej, w Strefie Energii.

Posiadam ponad 17- letnie doświadczenie zawodowe oparte m.in. na budowaniu relacji z klientami, wspieraniu współpracowników, prowadzeniu szkoleń oraz warsztatów rozwojowych. Kompetencje menadżerskie wykorzystywałam w branży informatycznej, gastronomicznej oraz turystycznej.

Wspieram klientów w rozwoju kompetencji społecznych, pomagam odkryć im ich własny styl myślenia i działania w oparciu o wiedzę z zakresu m.in. psychologii poznawczej oraz NVC- porozumienia bez przemocy wg Marshalla Rosenberga.

Uwielbiam angażować się w działanie wszelkich inicjatyw i fundacji, które pomagają kobietom w rozwijaniu skrzydeł i budowaniu pewności siebie. Sama prowadzę spotkania i warsztaty dla kobiet w programie „Spotkania Dobrej Energii”. Wierzę, że kobiety mają w sobie drzemiącą siłę, która potrafi zdziałać cuda. Nurkuję, surfuję i podróżuję. Kocham swoich synów, którym z radością towarzyszę w odkrywaniu świata. Miłość, macierzyństwo, praca oraz sporty ekstremalne pozwalają mi poczuć siebie w pełni.