CZYM JEST INICJATYWA - Biznes Jest Kobietą
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-14.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

CZYM JEST INICJATYWA

CZYM JEST INICJATYWA

“Biznes jest kobietą” to inicjatywa spotkań przedsiębiorczych kobiet, które stawiają na rozwój, konkretną wiedzę i kobiecy networking. Pomysłodawczynią  inicjatywy jest Paulina Rzeszutek- Wąsowicz, która zaraziła ideą i zaprosiła do współpracy Joannę Gawinek.

Połączyła nas misja wspierania kobiet, dzielenia się wiedzą oraz doświadczeniem zawodowym. Mamy potrzebę i chęć, aby spotykać się, przekazywać wiedzę , inspirować i motywować. Fascynują nas kobiety, które kochają wyzwania, nie boją się marzyć i stawiają  odważne cele. Z wielką radością pomagamy tym kobietom, które potrzebują  wiary i motywacji, aby ruszyć z miejsca.

Szukamy możliwości spotkań, aby czerpać energię i chęć do działania.  Wierzymy w naszą siłę, niezależność i mądrość. Wiele razy doświadczyłyśmy jak wielką wartością są konstruktywne rozmowy w życzliwej atmosferze.

Na naszych spotkaniach chcemy pokazać kobietom, że jeżeli same będziemy się rozwijać, to inni także będą się rozwijać. Naszym priorytetem jest dawanie sobie wartości, krzewienie kultury biznesowej wśród kobiet, czerpania od innych tego, co mają do przekazania. W myśl zasady win-win.

Pragniemy także, aby każda kobieta czuła się na naszym spotkaniu ważna i wyjątkowa. Dla nas liczy się autentyczność. To jaka jesteś naprawdę. Dlatego dbamy o to, aby panowała przyjazna i otwarta atmosfera. Dajemy przestrzeń na indywidualne rozmowy. Nie boimy się konkurencji, ponieważ wierzymy, jak mówi Paulina, że “każdy biznes ma inną osobowość”. Najważniejsze, byśmy czuły się ze sobą dobrze. Naturalna empatia może być siłą każdego biznesu.